Последната промена е направена на:
11 ноември 2019 во 13:16 часот.
Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)Albanian
header_mk
Соопштенија
Филтер по наслов     Прикажи # 
# Наслов Датум
31 Техничка помош за финансиска едукација во Програмата на Конституенцата на Министерството за финансии на Холандија во соработка со Меѓународната мрежа за финансиска едукација при ОЕЦД Понеделник, 10 Декември 2018
32 ИЗВЕСТУВАЊЕ Вторник, 04 Декември 2018
33 Наградени ученици на Конкурсот за ученици од основното и средното образование по повод Светскиот ден на штедењето ‒ 31 октомври и Светскиот ден на осигурувањето ‒ 1 ноември Четврток, 01 Ноември 2018
34 ИЗВЕСТУВАЊЕ Четврток, 25 Октомври 2018
35 СООПШТЕНИЕ Понеделник, 22 Октомври 2018
36 СООПШТЕНИЕ Понеделник, 22 Октомври 2018
37 СООПШТЕНИЕ Петок, 12 Октомври 2018
38 СООПШТЕНИЕ Петок, 12 Октомври 2018
39 Работна средба со претставници од Универзитетот за Економија и Бизнис во Познањ, Р.Полска Вторник, 25 Септември 2018
40 Објавен редовниот конкурс за учениците од основите и средните училишта по повод Светскиот ден на штедењето и Светскиот ден на осигурувањето Среда, 19 Септември 2018
 
« ПочетокПред12345678910СледноКрај »
Страница 4 од 15

Анкета

Дали сметате дека нашата интернет страница ги задоволува вашите потреби?
 
Дали сметате дека информациите на нашата интернет страница се лесно достапни?
 

 

 

  • Потребна документација
  • Тарифник на АСО
  • Мисија
  • Квартални извештаи
  • Прашајте ја АСО
  • Закони
  • Регистар на друштва за осигурување