Последната промена е направена на:
21 февруари 2019 во 09:23 часот.
Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)Albanian
header_mk
Соопштенија
Филтер по наслов     Прикажи # 
# Наслов Датум
1 Повик за поднесување на понуди за избор на едукатори за образовни услуги Петок, 15 Февруари 2019
2 Техничка помош за финансиска едукација во Програмата на Конституенцата на Министерството за финансии на Холандија во соработка со Меѓународната мрежа за финансиска едукација при ОЕЦД Понеделник, 10 Декември 2018
3 ИЗВЕСТУВАЊЕ Вторник, 04 Декември 2018
4 Наградени ученици на Конкурсот за ученици од основното и средното образование по повод Светскиот ден на штедењето ‒ 31 октомври и Светскиот ден на осигурувањето ‒ 1 ноември Четврток, 01 Ноември 2018
5 ИЗВЕСТУВАЊЕ Четврток, 25 Октомври 2018
6 СООПШТЕНИЕ Понеделник, 22 Октомври 2018
7 СООПШТЕНИЕ Понеделник, 22 Октомври 2018
8 СООПШТЕНИЕ Петок, 12 Октомври 2018
9 СООПШТЕНИЕ Петок, 12 Октомври 2018
10 Работна средба со претставници од Универзитетот за Економија и Бизнис во Познањ, Р.Полска Вторник, 25 Септември 2018
 
« ПочетокПред12345678910СледноКрај »
Страница 1 од 12

Анкета

Дали сметате дека нашата интернет страница ги задоволува вашите потреби?
 
Дали сметате дека информациите на нашата интернет страница се лесно достапни?
 

 

 

  • Потребна документација
  • Тарифник на АСО
  • Мисија
  • Квартални извештаи
  • Прашајте ја АСО
  • Закони
  • Регистар на друштва за осигурување